אתם מוזמנים לגלות את אחת המתנות שיותר כיף לקבל עבור יום הולדת, חנוכת בית, הולדת פעוט חדש, יום נישואין, שדרוג של פיקניק, אירוע משפחתי ועבור מגוון תרחישים משמחים נוספים! מדובר על זרי פירות באר שבע מבית העסק המצליח והאהוד "אגדת הפרי". מדובר על זר של לקט של פירות טריים, צבעוניים, עסיסיים וטריים שביחד מייצרים מראה מרהיב שמוביל אל עבר תחושת חגיגה גדולה לנפש, לעיניים ולחייך ומכאן שמדובר על כמה יתרונות במקביל. גם זוכים להפתיע ולרגש את הצד אליו זר הפירות מיועד וגם זוכים לעשות שמח בפה, טעים בחייך ומרהיב בעיניים.

התאמה לכל אירוע

זרי פירות באר שבע מושלמים עבור מתנה ליום נישואים, כאשר מבקשים לשלוח למישהו התייחסות חגיגית לכבוד החג, כאשר מבקשים להביע תודה בדרך יצירתית, כאשר מבקשים לפנק אדם שידוע שהוא אוהב פירות וכדומה- כך שבאמת יש אינסוף סיטואציות עבורן נכון להעניק זרי פירות. כמו כן מלבד להעניק לאחרים ניתן להיעזר בזרי פירות על מנת להקים אירוע חגיגי ומרשים, כאשר מבקשים לקשט את הבופה או כאשר עורכים ארוחת חג ומבקשים לרענן את טריטוריית הקינוחים המוכרים.

אהבה אכפתיות וכישרון

לצד העובדה שהזמנת זרי פירות באר שבע מהווים קלף מנצח, (אם עבור מתנה לאדם אחר ואם עבור מתנה עצמית), יש לקחת בחשבון שעל זר הפירות לעמוד בכמה קריטריונים: ראשית עליו להיות עשוי מפירות טריים ולאחר מכן עליו להיות מעוצב בטוב טעם ופה כבר נכנס לתמונה פרמטר של מקצועיות לצד ניסיון עשיר. זר פירות איכותי אמור להכיל הרבה אהבה, אכפתיות, כישרון, יצירתיות וכמובן שגם ניסיון, ואלו מספר פרמטרים בהם עסק "אגדת הפרי" שמבאר שבע יכול להתגאות. אם כן למה מחכים? כרגע מצאתם את הרעיון האידאלי עבור המתנה הבאה שלכם!

המתנה המושלמת

הרבה פעמים אנשים מבקשים להעניק מתנה מיוחדת שמעבירה את הערכים אכפתיות, תשומת לב, רצון לשמח, חגיגיות, מקוריות וכדומה, וכמובן יחד עם זאת גם מבקשים למצוא מתנה שתתקבל בברכה, לא תעלה אבק, ופה זרי פירות מבית "אגדת הפרי" נכנסים לתמונה.

מתנה למזמינים באתר: 6 יחידות סושי שוקולד מתנה, בהזמנות מעל 260 שקל. הזמינו עכשיו!