אחד הדברים שמוסיפים נפח הוד והדר לכל אירוע הם סידורי פירות שמוצגים יפה, אם על גבי בופה, אם בתור קינוחים אישיים ואם בתוך סלסילת קש או צלחת גדולה. יש קסם גדול במראה של פירות חתוכים ורחוצים הניצבים האחד לצד השני כאשר כל אחד מציע את הצבעים הייחודים לו, את הצורניות שמאפיינת אותו, את המרקמים הייחודים לו וכמובן קשת טעמים נפלאה. עם זאת על מנת להעמיד מראה שכזה יש להשקיע רבות, אם בעת סינון הפירות המובחרים ביותר ואם בעת קילוף, חיתוך וסידור, ועל כן טוב להכיר את פתרון סידורי פירות באר שבע מבית "אגדת הפרי".

מקצועיות

"אגדת הפרי" הינו המקום המוביל בדרום בכול הנוגע לרכישת פירות וסידורי פירות דקורטיביים, כיוון שבדיוק כפי שמזמינים סידור פרחים ממקום מקצועי, כך גם יש להזמין סידורי פירות באר שבע ממקום מקצועי, וזאת כי מקצועיות מבדילה בין מראה רגיל לבין מראה מרהיב, בין מתנה סטנדרטית לבין מתנה מרשימה ומוערכת.

הזמנה טלפונית

מתנה שכוללת פירות כוללת הרבה פוטנציאל, ולו כי פירות הם טעימים, צבעונים, משמחים וגם בריאים, אך יחד עם זאת אם הם גם מסודרים באופן מרהיב ומייצרים הרגשת פליאה בדיוק כפי שזר פרחים עשוי לייצר, יש לקחת בחשבון שאין להתפשר על פחות מהטוב ביותר ופה "אגדת הפרי" נכנסת לתמונה. כמו כן ראוי לציין שלא רק תושבי המקום מוזמנים ליהנות ממוחיות סידורי פירות באר שבע, אלא אם למשל הסיטואציה היא שלסבתא יש יום הולדת עגול ומבקשים לשמח אותה, אך היא גרה בדרום ואילו אתם במרכז, ניתן פשוט להרים טלפון אל "אגדת הפרי", (מאחורי המספר 053-8093199), ופשוט לציין מה מבקשים לשלוח, וזאת לאחר שעוברים על מגוון התמונות שמצויות באינטרנט.

בהתאם לדגשי הלקוח

אם כן אלו סידורי פירות אתם מבקשים? פירות יבשים פירות העונה, פירות אקזוטיים? ובכן רק תציינו סוג, תקרת מחיר וגודל, ו"אגדת הפרי" כבר תייצר עבורכם את סידור הפירות המושלם ביותר עבור כל סיטואציה וסיטואציה. באופן מקצועי, עם הרבה סובלנות ואהבה.

מתנה למזמינים באתר