הטבע הוא הבשלן הטוב ביותר וכעדות לכך ניתן להיזכר בכול אותם פירות שכבר התרגלנו אליהם, אך אם לרגע נעצור, נודה שהם מכילים טעמים מופלאים ומשחקים עם מרקמים, צבעים וצורות נהדרות. עם זאת למרות שלא כולם זוכרים עובדה זו כאשר הם עורכים קניות בסופר, אלא נזכרים בכך רק כאשר הם מבקשים ליהנות ממשהו מתוק אך עם זאת גם בריא, טוב לדעת שניתן מראש לוודא שהבית יכיל מגוון פירות טריים ובריאים, ועל מנת לעשות זאת אין צורך לחזור לסופר, אלא פשוט להרים טלפון ולהזמין משלוחי פירות באר שבע מהמקום מספר אחד בתחום- מבית "אגדת הפרי".

כל הסיבות

כאשר מזמינים משלוחי פירות באר שבע מבית "אגדת הפרי", ניתן להיות בטוחים שתקבלו סחורה יפה, טרייה ועסיסית. תהיו בטוחים שתשיגו פירות מובחרים, גם כאלו שקשה למצוא בשאר הסופרים ואפילו במחירים טובים וכדאיים. כיוון ששגרת אכילת פירות היא בריאה ואף מומלצת, על כל בית להחזיק מגוון טרי. באופן שכזה גם מלמדים את הילדים לאכול נכון וגם ניתן להתפנק מטעמים נהדרים מבלי לחוש על כך רגשות אשמה.

עבור יום יום ואירועים

מלבד הזמנה שגרתית של משלוחי פירות, (על מנת להוריד משימה זו מראש סדר היום), תמיד גם ראוי לזכור שניתן לנצל שירות זה כאשר עומדים להרים אירוע בו מבקשים לפנק את האורחים עם מיטב תוצרת הארץ, עם פירות מתוקים, צבעונים וטעימים שמוסיפים הרבה חן, שימחה ועליזות לכל שולחן. עם זאת כאשר מדובר על הזמנת משלוחי פירות מבית "אגדת הפרי", ניתן לנצל את ההזדמנות וכבר להזמין את הפירות חתוכים, מקולפים ואף מסודרים באופן מעוצב על גבי מגשים. מדהים לראות כיצד הפירות הופכים בן רגע מדבר טעים ובריא לאפקט עשיר וקישוטי שמוסיף הרבה יופי לכל בופה או מרכזי שולחן.

פשוט ונוח

לסיכום, במקום לעבור בין הדוכנים, להשוות תוצרת ולבסוף גם לסחוב הביתה, טוב לדעת שניתן להרים טלפון למספר 077-4258148 ולדעת שביצוע ההזמנה יתבצע עוד באותו היום. טעים, בריא, פשוט ונוח- גם אתם רוצים, למה מחכים?!

מתנה למזמינים באתר: 6 יחידות סושי שוקולד מתנה, בהזמנות מעל 260 שקל. הזמינו עכשיו!